Bu yılın trend mumları hangileri? Mumlar çok çeşitli olan piyasada yer alıyor. Peki, sizin kullanacağınız alanlar için en doğru mum hangisi?

Mum Çeşitleri

Yılın modası olan mumlar için mum çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Farklı türde çok sayıda mum üretilmiş olduğundan, ilk olarak mum çeşidini belirleyerek sonrasında renk ve diğer hususları belirleyebilirsiniz.

  • Silindir mum
  • Blok mum
  • Kokulu mum
  • Dekoratif mum

Yukarıda verilen çeşitler arasından direkt olarak hangi mumu kullanacak olduğunuzun kararını verebilirsiniz. Her mum çeşidi için sınırsız sayıda renk seçeneği olduğunu bilmelisiniz. Kullanım açısından silindir mumların son derece kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Çok sayıda mum çeşidi olduğundan, direkt olarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Kullanım alanına göre mumlar;

Evinizin içinde kullanacağınız, çeşitli parti ve organizasyonlarda kullanılacağınız mum çeşidi değişiyor. Bunun için kullanım alanının seçim sırasında göz önünde bulundurulması önemlidir. Evin içinde kullanacağınız mumlar için dekoratif amaçlı olanları da tercih ederek dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Mumlar renk açısından da çeşitlendiriliyor olduğundan, evinizin renkleri ile ilgili uyumlu bir seçim yapılması son derece avantajlı olacaktır.

Küçük ve İşlevsel Olan Mumlar…

2019 yılının trendi olan mum çeşitleri, küçük ve işlevsel olanlar… Yani hem aydınlatma açısından yeterli olan hem de koku gibi işlevi bulunan mumlar ile direkt olarak bu yılın modası belirlenmiş. Küçük sürprizleriniz için kullanılabilecek olan sayısız mum, direkt olarak ortamın loş olmasını sağlayacak. Alan için yeterli sayıda mum kullanılması durumunda, sorun yaşamadan mumların değerlendirilmesi mümkün olacaktır.

Kendi kendine sönüyor;

Mum kullanımlarınızda endişe duymamanız gereken önemli detaylardan biri direkt olarak mumların kullanımı sonrasında sizin söndürmek zorunda kalmayışınız. Dekoratif amaçlı kullanılan küçük mumlar için bu durum geçerlidir. Direkt olarak kullanım sonrasında mumun kendi eridiği madde içerisinde kandilinin sönmesi sağlanacaktır. Bu durumda güvenlik ile açıklanabilir. Herhangi bir sorun yaşamadan güvenli mumlar ile sönmenin sağlanması mümkün. Bunu değerlendirerek çok sayıda mumun yanmasını sağladıktan sonra tek tek söndürme işlemi ile uğraşmadan kullanabilirsiniz.

Yılın trend mum modelleri arasından seçim yapabilirsiniz…