Mum çeşitleri arasında en çok tercih edilen ve kullanımı yaygın olan bardak mum olarak biliniyor. Hemen hemen her alan için uygundur.

Kullanım alanının yaygın olduğu bardak mum seçenekleri için güvenliğin de sağlanmış olduğunu söyleyebiliriz. Özel bir bardağın içinde piyasada yerini almış olan mumlar direkt olarak o alanında içinde eriyerek, kandilin sönmesini sağlar. Bunun için herhangi bir şeklide güvenliği tehdit eden bir unsur olmaz. Mumun çeşitlerinin değerlendirilmesi sonrasında seçiminizi bardak mumlardan yana kullanabilirsiniz.

Bardak Mum Nerelerde Kullanılır?

Hangi alanda bardak mumun daha rahat kullanılacağı ve hoş gözükeceği konusunda sorularınız olabilir. Bakıldığında bardak mumun değerlendirilebileceği çok sayıda alan olduğunu göreceksiniz. Elbette boyut ve bardağın yapısı da son derece önemli. Küçük olan ve masaya uygun olacak bardak mumlarınız için yemek masasını tercih edebilirsiniz.

Yemek masasına mumlar dizilebilir…

Bardak mumlarınızın kullanımı için yemek masaları bir seçenek olabilir. Dilerseniz boyutu çok abartmadan direkt olarak yemek masalarında kullanımının olmasını sağlayabilirsiniz.

Dekoratif amaçlı raflarda kullanılabilir…

Biblo gibi değerlendirebileceğiniz çok sayıda mumlar var. Bardak mum için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Dekoratif amaçlı olarak dilediğiniz şekilde herhangi bir alanda mumun kullanımının olmasını sağlayabilirsiniz.

Gerek hoş bir ortam yaratmak gerekse mumun güzelliğinin gözler önüne serilmesi açısından bardak mumların tercih edilmesi son derece avantajlı olacaktır. Değerlendirerek sizin için uygun olan mumu alabilirsiniz.

Bardak Mum Boyutları

Bardak mumlar için çok sayıda seçenek var. Boyutlara göre değişen mum seçenekleri için direkt olarak kullanım alanına göre bir boyut belirleyebilirsiniz. Genel olarak çok küçük olan mumların tercih edilmesi, dekoratif olabiliyor. Bardak mumların kokulu olması durumunda ise tercihinizi biraz daha büyük mumlardan yana kullanılıp; masa ve raflarda şamdanda kullanımı sağlayabilirsiniz.

  • Kapaklı bardak mum
  • Küçük bardak mum
  • Büyük bardak mum
  • Mum nikah şekeri bardak mum

Gibi pek çok seçenek direkt olarak bardak mum erişiminizin sağlanması için uygundur. Direkt olarak mumların rahat bir şekilde kullanılmasını sağlamak açısından tercihinizi yapabilirsiniz. Renk konusunda seçiminiz geniş bir yelpaze üzerinden olacak.

Bardak Mum Çeşitlerimizi buradan inceleyebilirsiniz

Özet
Review Date
Rating
51star1star1star1star1star