Kapsül Mum

Kapsül Mum

Kapsül Mum ; yanmaz cam görünümlü şeffaf kullan at pratik kaplar içerisinde olup yanış süresi olarak 9-10 saat tir.

Kapsül mum düğün organizasyon ve otel müşterilerimizin kullanım kolaylığı ve pratikliği ile en çok tercih edilen ürünlerimizden olmaktadır. Ev ve diğer mekanlarınız da  kullanım için çok pratik ve şık bir seçim olup kullanım alanı oldukça geniş bir üründür.

Kullanım alanı : Şamdan içerisinde , yüzen mum olarak fanus içerisinde , Bardak , içi boş mum ve diğer objelerinizin içerisinde kullanıma uygun yanış süresi ve alev kalitesi olarak oldukça başarılı bir üründür.

Kristal Kapsül mumlar da kullanmakta olduğumuz kristal kaplarımız özel tasarımımız olup kullanımda fitil kayması gibi aksilikleri minimuma indirmek için  tasarlanmıştır.

Kapsul mumlar içerisinde kullanılan fitiller ürünün is yapmaması için ürünümüze uygun olarak üretilmektedir. Fitilleri tutan alt kopça aparatları mumların maksimum uzun seviyede ve kaliteli alev ile yanmasını sağlamaktadır.

Kapsül Kap içi mumlarımız alev kalitesi olarak oldukça yüksektir. Standart ürünlerimiz kapalı mekan kullanıma uygundur. Rüzgarlı  açık havada ve yüzen mum olarak kullanım için sipariş verirken belirtilmesi gerekmektedir. Rüzgarlı dış mekan ve yüzen mum olarak da kullanılan kapsul mumlarımız daha çok verim alınabilmesi için uygun fitil ile üretilmektedir.

Renkli kristal kapsul mumlar sipariş vermek için siz değerli müşterilerimizin geniş renk yelpazemizden renk seçmesi gerekmekte ve sizin isteğinize uygun olarak renkli kristal kapsul mumlar yapılmaktadır.

Kokulu kristal kapsül mum seçeneğimiz için 300 ün üzerinde bulunan esans seçeneğinden sizin isteğinize en uygun ve en yüksek verimi alınabilecek esans seçilmekte ve buna uygun bir şekilde kokulu kapsul mumlar üretimi yapılmaktadır.

Kristal kapsül mumların ölçüsü çap 5,5 cm yükseklik 3,5 cm olmaktadır.

Özet
Yorum tarihi
Yorum
9 saat yandı teşekkürler
Rating
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir