Kütük Mum

Kütük Mum

Kütük mumlar Büyük boyutlarda hazırlanmış olan  mum modelleri özellikle dekorasyon için tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Kokulu veya kokusuz tercih etmek isteyenler site üzerinden yapacakları inceleme sayesinde aynı anda daha fazla seçeneği bir arada görüntüleyebilirler. Farklı boylarda hazırlanmış olan modeller yapılacak olan tercihlerde belirleyici olmaktadır.

Mumlar kullanım alanlarına göre farklı çeşitlere sahiptir. Özellikle kütük mum ve blok mumlarda cam kavanoz ya da bardak gibi aksesuarlar ve  şamdan  kullanılır. Bu sayede görsel olarak istenilen görüntü elde edilir. Camların renkli olması da şık bir tasarım sağlar. Mum çeşitleri içerisinde en fazla tercih edilenlerin başında da kütük mumlar gelir.

Kütük Mum Çeşitleri

Mumlar kokulu ve kokusuz seçenekleri ile de birbirinden ayrılır. Kokulu mumlarda çiçek kokuları baskın olarak tercih edilir. Mum yakıldığı zaman bu kokular etrafa yayılır ve kişilerin rahatlamasına da etki eder. Ancak sadece dekoratif amaçlı kullanılan mum çeşitleri için kokusuz seçenekler de mevcuttur.

Farklı tasarım mumlar içerisinde mum üzerinde görsel öğelerin yer aldığı modeller tercih edilir. Kişileri kendi tarzlarını yansıtmasına izin veren bu mumlar sayesinde; insanlar keyifli yaşam alanlarını oluşturur. Tüm bu özellikler nedeni ile mumların çeşitliliği de artış gösterir.

 

Kütük Mum Fiyatları

Her model için belirlenmiş olan fiyat seçeneği modelin boyutuna ve şekline göre değişmektedir. Büyük ya da küçük boyutlarda kullanılacak olan bunlar için belirlenen fiyatlar üzerinden satın alma işlemi yapılabilir. Toptan yapılan satışlar özellikle daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapmak isteyenler için modellere göre belirlenecek olan birim fiyatlar üzerinden hesaplama yapılmasını sağlamaktadır.

Bunlar günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre tercih edilecek olan mum seçenekleri değişmektedir. Bu nedenle kullanıcılar site üzerinden yapacakları incelemelerde daha fazla model seçeneğine ulaşım sağlayabilirler. Güvenli alışveriş seçeneğini belirlenmiş olan en uygun fiyat seçenekleri ile seçmiş olduğunuz modelleri satın alma imkanı sağlamaktadır. Verilen siparişler kısa sürede teslim edilmektedir.

8 sonuç gösteriliyor