Nikah töreninde ne dağıtacaksınız? Mum nikah şekeri yaptırmak ister misiniz? Hem kalıcı hem de işlevsel bir armağan misafirleriniz için en uygunu…

Dilerseniz direkt olarak mum nikah şekeri tercihi ile nikah şekerinizin aslında misafirleriniz için kullanışlı olmasını da sağlayabilirsiniz. Farklı boyutlarda yaptırabilir, çok sayıda ya da numunelik olarak yaptırıp direkt olarak mum nikah şekerinin nasıl olduğunu görebilirsiniz.

İşte, mum nikah şekerinin detayları…

Mum Nikah Şekeri Nasıl Yapılır?

Elbette yaptırmak istediğiniz nikah şekerinin çeşidi ne olursa olsun tamamen sizin taleplerine göre şekillenecektir. Bunun için nikah şekerinin yapılması için talebinizi sunabilirsiniz. Mumdan yapılan nikah şekerlerinde farklı malzemelerin kullanılmasını talep edebilirsiniz.

Mum Seçimi;

İlk olarak nasıl bir mum ile nikah şekerinin hazırlanacağı konusunda fikrinizi belirteceksiniz. O mum türü üzerinden dağıtacağınız hediyelerin hazırlanması sağlanacaktır. Tekbir renk, iki renk ya da rengarenk bir seçim yapabilirsiniz.

Tül Seçimi;

Seçmiş olduğunuz mumların süslenmesi sağlanır. Bunun için tül ya da buna benzer ürünlerin seçimi de olacaktır. Örnek süslemeleri görerek o süslemeler üzerinden belirleme yapabilirsiniz. Kullanılacak süs malzemesi ve tül rengi seçimi gibi detayları belirleyebilirsiniz.

Kütük Mum

İsim Yazılması;

Talep etmeniz durumunda mum nikah şekeri için isimli olması da söz konusu olabilir. İsimli nikah şekeri gibi bir talebiniz olması halinde direkt olarak yapım aşaması hakkında bilgi verilecektir. Sizin de onayınızın alınması ile direkt olarak yapılacaktır.

Taleplerinizin hemen hemen tamamına yanıt verilerek, en iyi şekilde hediyeliğinizin oluşturulması sağlanacaktır. Bunun için iletişime geçerek, satın alma işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sorularınızı sorabilir, siparişi verebilirsiniz…

Mum Nikah Şekeri Fiyatı Nedir?

Yaptırmak istediğiniz mum nikah şekerinin fiyatı nedir? Uygun ödemeler ile gerçekleştirecek olduğunuz nikah şekerinin yapımı ve talepleriniz de önemlidir. Tüm bunların göz önünde bulundurulması ile direkt olarak yapımın tamamlanması sağlanacaktır. Sizin için uygun olan fiyatların sunulması ile avantajlı şekilde satış yapılacaktır. En uygun ödemeler ile en kaliteli hediyeliği oluşturmak için mum nikah şekeri siparişi verebilirsiniz.

Uygun fiyatlı mum nikah şekeri satılır…