Mum Nikah Şekeri

Mum Nikah  Şekeri

Mum Nikah Şekeri ; Günümüzde mumlar sadece  dekoratif obje ve aydınlatma aracı olarak kullanılmıyor.Davetlerinizde,düğün organizasyonlarınızda çok günün anlamını taşıyan çok şık bir anı olarak davetli konuklarınıza mum nikah şekeri  olarak verebilirsiniz.

Nikah şekeri mumlarımız  özel bardak mumlar ile yoğun esanslı olarak  özel formül  Roywax ile imal edilmektedir.

Roywax özel kremsi  dokuda olup en önemli özeliği  ortama esansı cabuk yaymaktadir.

Nikah şekeri mumlarda çiftlerin isteklerine göre esans kullanılmakta olup parfümsü veya çiçeksi kokular daha çok tercih edilmektedir.

Mum nikah şekerleri üzerinde isteğinize bağlı olarak baskı tekniklerimiz ile . Gelin , damat ismi veya baş harfleri  yazılıp anı olarak saklanabileceği gibi adres tarih eklenerek te davetiye olarak kullanıla bilmektedir.

Nikah şekeri mumlarımız ile aynı desende baskılı kutu ile veya çeşitli fiyonklar ile süsleme yapılabilmektedir. Bu süslemeler üzerine gelin ve damat ismi tarih gibi ibareler yazılabilmektedir.

Mum seçeneklerimiz arasında nikah , düğün ,nişan ve özel  davet gibi organizasyonlarınıza uygun olarak bardak.

 

  • Shot bardak nikah şekeri mumlar.
  • Orta boy bardak mumlar.
  • Büyük boy bardak mumlar.
  • Baskılı teneke mumlar.
  • Özel olarak üretilen gelin damat baş harfleri veya isimlerinin direk mum üzerine özel teknik ile baskı  ile basılarak yapılan kare mumlar.
  • Özel olarak üretilen gelin damat baş harfleri veya isimlerinin direk mum üzerine özel teknik ile baskı  ile basılarak yapılan silindir  mumlar.
  • Sadece kişiye özel olarak üretilen özel kalıp kalıplaması yapılarak tasarımınız veya gelin damat isimlerinin yer aldığı mumlar üzerinde mumdan  kabartma  baskı ile üretilen özel kare mumlar .
  • Sadece kişiye özel olarak üretilen özel kalıp kalıplaması yapılarak tasarımınız veya gelin damat isimlerinin yer aldığı mumlar üzerinde mumdan  kabartma  baskı ile üretilen özel silindir mumlar yer almaktadır.
Özet
Yorum tarihi
Yorum
Teşekkürler harika olmuş
Rating
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir