Şamdan mum ile özel anlarınızı romantik hale taşıyabilirsiniz. Şıklığın ve romantizmin göstergesi mum olarak şamdanlar gösterilir.

Kaliteli bir görünümün elde edilmesi açısından şamdan mum en çok kullanılan mumdur. Çok sayıda çeşidi de olduğundan, kullanım alanı geniştir diyebiliriz. Farklı alanlar için uygun olduğunu düşündüğünüz boyutlara göre seçim yaparak, satın alabilirsiniz.

Şamdan Mum Çeşitleri

Şamdan mumlarda kullanılan malzemeler değişebiliyor. Kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilmesi söz konusu. Özel gecelerde kullanılacak olan şamdanlarda metal malzemesi kullanılabiliyor. Bunun yanında gold renkte olan malzemelerin kullanılması da mümkün.

  • Kullanılan malzemeye göre
  • Şamdanın boyutuna göre
  • Şamdanın biçimine göre
  • Mumların çeşitlendirilmesi mümkün.

Örneğin 2’li olan şamdanlar, 3’lü olan şamdanlar, 5’li olan şamdanlar olabilir. Bu çeşitlendirme için mutlaka mum seçimi de ona göre olur. Mumların boyutunun farklı olması ile aslında şamdanın da işlevsel olarak çok daha rahat şekilde kullanılması mümkün olacaktır. Bunun için seçiminizi şamdana göre yaparak, mumların rahat bir şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Şamdan Mum Renkleri

Şamdan mum için çeşitler son derece çok. Bunun için renk konusunda da herhangi bir sorun yaşamdan istediğiniz renkte seçiminizi yapmanız mümkün olacaktır. Farklı çok sayıda renk şamdanlarınız için uygun şekilde üretilmiştir. Koyu renkte olan mumlar ile dekorasyonun sağlanmadı dışında, direkt olarak açık renkler ile sadeliğin yakalandığı mumların üretilmesi de sağlanabilir. Direkt olarak renklere göre de seçiminizi de yapabilirsiniz.

  • Koyu renkli mumlar
  • Açık renkli mumlar
  • Canlı farklı renkte mumlar
  • İki renkli mumlar

Gibi seçenekler üzerinden dilediğiniz şekilde tercihinizi yapabilirsiniz.

Şamdan Mum Fiyatları

Mumlarda tercih edilen boyut ve çeşit üzerinden fiyatların belirlenmesi sağlanabilir. Büyük olan mumların kullanım ömrü de uzun olacağından fiyatlar da artış olabilir. Sizin için hangi boyut yeterli ise direkt olarak o mum üzerinden satın almanın tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. En uygun ödemelerin yapılması sağlanacak olduğundan, avantajlı şekilde satın alabileceksiniz. Şamdan mum fiyatlarının piyasaya göre son derece uygun olmasına dikkat edilerek, piyasaya sunulur.

Uygun fiyatlı şamdan mumları satın alabilirsiniz…

Seçim sizin…

Özet
Review Date
Rating
51star1star1star1star1star