Uzun süre kullanılabilen mum çeşitleri arasında silindir mum yer alıyor. Silindir mum çeşitleri, fiyatları ve kullanım alanları hakkında merak ettikleriniz verilmiştir.

Çok sayıda mum çeşidi olduğundan, silindir mum kullanım alanı için özel bir alan olup olmadığı konusunda merakınız olabilir. Kullanım alanlar ve sizin tercih edeceğiniz işlevsellik için mum çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile silindir mumların satışı yapılıyor. Uygun ödemeler ile satın almanız sağlanıyor.

Silindir Mum Boyutları

Silindir mumlarda boyutlandırma son derece geniş bir yelpazede sunuluyor. Mumların büyük boy olanlarında da çeşit çok sayıda. Bunun dışında orta boyda olanlar, küçük boyda olanlar ya da minimal boyutta olan silindir mumlar arasından beğendiğinizi satın alabilirsiniz.

Farklı çok sayıda mum;

Direkt olarak mum boyutlarının çok olduğunu göreceksiniz. Boyutlara göre fiyatlandırmanın da değişmesi söz konusu. Büyük boyut olan mumlar için daha yüksek ödemeler talep edilecektir. Ancak o mumların da kullanım ömrünün çok daha uzun olduğunu bilmelisiniz Avantajları göz önünde bulundurarak tamamen sizin kendi seçiminize göre tercih yapabilirsiniz.

  • Büyük boy olan silindir mumları
  • Orta boy olan silindir mumları
  • Minimal silindir mumları
  • Paket halinde silindir mumlar
  • Kampanyalı silindir mumlar

Desenli Silindir Mumlar

Silindir mum çeşitleri içinde elbette desenli olanlar var. Dış yüzeyinin sadece düz olması söz konusu değil. Dilerseniz kabartma desenli olan, farklı renkler ile birlikte desen yapılmış olan mumları da tercih edebilirsiniz. Sizin için uygun olan hangi desen var ise direkt olarak onu seçebilirsiniz.

  • Kabartmalı desenler
  • Çiçek desenler
  • Geometrik desenler

Ve çok daha fazlası direkt olarak desenli silindir mumların içinde görülecektir. Beğendiğiniz desenler arasından anında seçiminizi yaparak satın alabilirsiniz.

Silindir Mum Renkleri

Renk seçiminizi tamamen kendi zevklerinize uygun şeklide gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için yapılması gereken farklı renkler arasından dilediğinizi almak. Renk renk olan mumlar için den sizin dekorasyonunuza uygun olan bir seçim yapabilirsiniz.

Moda olan renkler,

Sade renkler,

Parlak renkler gibi silindir mum renkleri arasından dilediğinizi seçerek, satın almanız sağlanır.