Blok mum hakkında merak ettikleriniz olabilir. Blok mum nedir, nasıl kullanılır sorunuzun yanıtı veriliyor. İşte, detaylar…

Blok Mum Çeşitleri

İlk olarak blok mum nedir sorusunun yanıtı veriliyor. Bakıldığında direkt olarak bu mum türünün de aynı şekilde aydınlatma amaçlı kullanılan gerçek mumlardan olduğunu göreceksiniz. Kandili olan muma blok denmesinin sebebi, kalıp halinde satılmasıdır. Silindir şeklinde, kare, köşeli olacak şeklide üretilmesi söz konusu. Bu mumların kullanım alanı son derece yaygın. Sadece aydınlatma ya da loş bir ortam yaratma amaçlı değil, direkt olarak mumun kullanımının dekoratif amaçlı olması da söz konusudur.

Kare Mum

  • Silindir şeklinde blok mumlar
  • Kare şeklinde blok mumlar
  • İnce ve kalın seçeneği olan blok mumlar
  • Farklı renklerde olan mumlar

Gibi pek çok seçenek üzerinden çeşitlendirilmesi mümkündür. Kullanım alanı ise masalar, yemekler, özel alanlar, biblo olarak kullanılabilecek alanlar olabilir. Tüm bunların göz önünde bulundurulması ile son derece rahat bir şekilde seçiminizi yapabilirsiniz. Blok mum kullanım alanı geniş olması, kullanımın son derece rahat olmasından kaynaklanır. Sizin için üretilen çok sayıda mum arasından direkt seçiminizi yapabilirsiniz.

Boyutlara göre değişen mumlar;

  • Küçük olan mumlar
  • Orta boyda olan mumlar
  • Küçük olan ya da minimal boyutta olan mumlar

Çeşitlendirme aynı zamanda boyut üzerinden de yapılabilir. Çok sayıda mum olduğundan, direkt olarak sizin kullanacağınız alana uygun olan bir mumun alınması sağlanacaktır.

Blok Mum Fiyatları

Yapılan çeşitlendirmenin ardından fiyatlar da merak edilecektir. Blok mumlar için belirtilmiş olan fiyatlar; çeşitlere ve boyuta göre değişiyor. Dikkat edilen en önemli husus piyasaya göre son derece uygun olan fiyatların belirlenmesidir. Bunun için mumlarda tercih edilen fiyatların da geniş bir yelpazede olduğunu bilmelisiniz. Uygun ödemelerin gerçekleşmesi için yapmanız gereken, ekonomik bir mum seçmek olacaktır. Tamamen kendi tercihinize göre belirlemiş olduğunuz bir mum için son derece uygun fiyatta ödemeler yapacaksınız.  için piyasanın en uygun fiyatları sunuluyor. Dilerseniz direkt olarak inceleyerek, en uygun fiyattan satışın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Seçim sizin.